17 Yaşındaki Oğlumun Kanser Olduğunu Öğrendiğimde…

Değerli İmmu-nat Ekibi,

17 yaşındaki oğlumun kanser olduğunu öğrendiğimde dünyam yıkılmıştı. Üstelik akciğerlerine sıçrama yapmıştı. Akciğerlerinde portakal büyüklüğünde kistler oluşmuş ve kanser son (4.) evreye girmişti. Onkoloji doktorumuz 4 kür kemoterapi planı hazırlamıştı. Tedavisinin aksamaması için kan değerleri ve bağışıklık sisteminin güçlü olması gerekiyordu. Bu durum beni bitkisel ilaç arayışına yönlendirdi. İnternetten bulduğum birkaç firma ile iletişime girdim.

Oğlumun tedavi planını ve tetkiklerini istemeden bana hemen satış yapmaya kalkıştılar. Üstelik gönderecekleri ilaçlar kemoterapi ilaçlarının tesirini artırıp ya da azaltabilirdi. En son İmmu-nat firmasıyla görüştüm. Beni sorumlu doktor Ünal Bey’e yönlendirdiler. Ünal Bey’e oğlumun durumunu anlattım. Ünal Bey, bana ilaç göndermek için oğlumun tedavi planını ve tetkiklerini kendilerine fakslamamı istedi. Kendilerine istedikleri evrakları faksladım.

Ünal Bey, beni arayarak oğlumun çok sık aralıklarla ilaç aldığını, kendi gönderecekleri ilaçların da en az kemoterapi ilaçları kadar tesirli olduğunu, ancak kendi ilaçlarının bitkisel olduğu için vücuda(sağlıklı hücrelere) zarar vermediği gibi, vücut direncini artırıp, bağışıklık sistemini güçlendirip ve kanser hücrelerini de yok ettiğini anlattı ve diğer ilaç firmaları (şarlatanlar) gibi ilaçlarını satmak yerine oğlumun sağlığını ön planda tutuyordu. Onlara güveniyordum artık.

Bana, göndereceğimiz ilaçlar kemoterapi ilaçlarıyla birlikte kullanılırsa, kemoterapi ilaçlarının tesirini artırıp hastaya zarar verebilir dedi. Kemoterapi tedavisi bittikten sonra çıkan tetkiklerin sonucuna göre ilaç göndereceklerini söyledi. Tedavimiz bittikten sonra yapılan tetkiklerde, oğlumun akciğerlerinde 0,6 mm.lik nodlar vardı. Ameliyat bölgesinde akıntı vardı. 5 ay geçmesine rağmen yara iyileşmiyordu. Ayrıca sinüziti vardı. Oğlum kendisini çok halsiz ve bitkin hissediyordu. Çabuk yoruluyordu. Psikolojisi hiç iyi değildi.

Çıkan tetkik sonuçlarını hemen İmmu-nat’a faksladım. İmmu-nat ekibi oğlumun tetkik sonuçlarına göre bir reçete hazırlamışlardı. Gönderdikleri ilaçları düzenli kullandık. Bir ay sonra onkolojide yapılan tetkiklerde, doktorumuz bile şaşırdı. Oğlumun kan değerleri çok iyi idi. Sinüziti yok olmuştu. Ameliyat bölgesindeki akıntı kesilmiş, yara iyileşmişti. Akciğerlerindeki lekeler kaybolmuştu. Oğlum günden güne kendisini çok iyi hissediyordu. Psikolojisi düzeldi. Şimdi okuluna devam ediyor ve kendisini çok iyi hissediyor. Allah İmmu-nat ekibinden razı olsun. İyi ki de varsınız…

Bu mektubu hem İmmu-nat ekibine teşekkür etmek hem de bizim gibi karanlıkta bir ışık arayan insanlara belki bir yol gösterir (örnek olması) amacıyla gönderiyorum.

Benimle iletişime geçmek isteyen hasta yakınları için Tel: 0539-485 48 74.

Sevgi ve saygılarımla…

Suna ŞAHİN

08 Kasım 2013

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı