15 Gün Sonra Gelen Cevap Metastas Malign Melenom

Şöyleki, 2015 yılında koltuk Altın’da hissettiğim belli belirsiz bir şişkinlik neticesinde hemen bir ultrason çektirdim ve bir tümör olduğunu Anladık,neticesinde aldırılmaya karar verildi.

Sonuç 20 gün sonra interdigie dentiritik sarkom. o ara yaptığım araştırmalara göre türkiyede 5-6 adet Dünya’da 50 adet vaka OLDUĞUNU öğrendim.tuttum patolojileri Amerika MD enderson kanser araştırma hastahanesine gönderdim çünkü orada bu Kürsü de henüz yeni kurulmuş.oradan 15 gün sonra gelen cevap metastas Malign melenom.

Randevuları aldım ve ver elini houston dedim. Yapılan tekrar muayenelerde yine melenoma karar verdiler. Ilk sağ koltuk Altın’da yakalayıp İstanbul’da nodülü aldırdığım için öbürlerinin de alınmasını söylediler ve yattım orada diğer lenfleri de aldırdım.

Sonuç 2.5- 3 ay sonra son kontrolumda (Türkiye’ye dönmeden ) onkolokları sıkıştırdığımda, durumumu sordum ne kadar Yaşar’ım diye? Cevap böyle soru olurmu dediler ,bir daha bende ben beni sormuyorum benim gibi gördüğünüz hastaların durumu neydi diye tekrarladım.

Cevap en fazla 5 senede 4’te 1’i hayatta kalabildi dediler tamam istediğim cevap buydu teşekkür ederim dedim ve Türkiye’ye döndük.

Buraya kadar olan Şeyler normal rutin şeylerdi zaten.kemo vermediler kuvvetli radyoterapi verdiler,zaten melenoma o da pek kifayet etmiyormuş zaten.radyo terapi Planı’nı orada yaptırdım ve Türkiye’de radyoterapi oldum.

Türkiye’ye geldiğim zaman birsürü arkadaş birşeyler öneriyordu, kaale almıyordum. Hatta İmmunat’ı da Bodrum’da bir arkadaşım önermişti.fakat pas geçmiştim.fakat bu arada sigaramı da içmeye devam ediyordum,haftada 2-3 günde bir de dirinkte alıyordum. Bana immunatı öneren arkadaş bir gün telefon açtı ve dediki  immunatın sahibi Samsunlu imiş dedi git bir danış dedi. Ben de Samsunlu olmam ve samsunda mesleğine aşık iyi bir Dr oğlu olarak Adnan beyi Aradım, eksik Olmasın ismimi verdiğim zaman beni hemen soyadımdan tanıdı ve tüm programlarını iptal ederek beni davet etti.

Kalktım gittim ve bana laboratuvarlarını gezdirdi eksik Olmasın .nasıl yaptıklarını Anlattı ve benim gibi adam ,içinde bir kimyasal olmadığına kanaat getirdi.ve bunların hiç bir zararı olmadığına inandım,ama zaten gerçeğide buymuş zaten.

Netice oradaki Dr bey vasıtası ile bana bir program yapıldı ve ben o ürünleri aldım ve içiyorum,halada devam ediyorum,hatta kanser hastası Arkadaşlarıma kendim Alıp zorla içiriyorum fakat nedense insanlar bu işe öcü diye bakıyorlar ilk teşhiste onlara tavsiye ediyorum,ne yazıkki ilgilenmiyorlar ne zaman hastahanelerden artık atılıyorlar,o zaman beni arıyorlar tabi bu yanlış oluyor.

Şöyle ki bunlar Bağışıklık sistemini yükselten ürünler bunların ne zararı olabilir ki? Bırakın hasta Olmayı normal insanın bile kullanması gereken ürünler, çünkü tüm hastalıklar Bağışıklık sistemi düşünce hortluyor. Sonuç: bu ürünleri kullandığımdan beri 5 seneyi nezle dahi olmadan geçirdim.şu an günde iki paket sigara kullanıyorum,haftada 2-3 kez dirinkte kullanıyorum,çalışmama da aynı güçte devam ediyorum. Ben ilk hasta teşhisi konduğun da böyle hasta yorumlarını çok Aradım fakat bulamadım sadece belli sitelerde çok az rastladım ve insan bir Şeyler arayıp bulmak istiyor ve insana güç veriyor o Yüzden bu hikayemi ,sizlere anlattım ve paylaşmak istedim.

Ve immunata teşekkürü kendime bir borç telakki ettim.iyi ki varsınız.teşekkürler Adnan bey ve Çalışanları.

Not: bu işe ilk günden beri Kafayı hiç takmadım ve hiçbir şey yokmuş gibi normal hayatıma devam ettim.hatta pet sonuçlarını almaya bile gitmedim ,eşim gidip alıyordu,hastahaneden yahu senin nasıl kocan var diyorlardı ,millet kapıda yatıyor sonuçu almak için diyorlardı,eşim de onlara o kendine güveniyor bir şey çıkmayacağını biliyor diyordu.çünkü bu ürünlere gerçekten güvenmiştim ,ve içmediğim zaman halsizliğimi hissediyordum.

Tüm okuyanlara acil şifalar diliyorum.

Musaffa Pelenk

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı