Hepatit C İyileşme Öyküsü

2006 Yılının ikinci ayında doktorum “HEPATİT C” olduğumu söyledi, üstelik CA 19-9 değerlerimin yükseldiğini ve bir yerlerde ciddi bir problem olabileceğini söyledi.

Beni tam iki ay incelemeye aldılar, yapılmadık tetkik, tahlil, tomografi bırakılmadı, hatta doktorlarım internet üzerinden benim durumumda hasta arayışına girdiler. Bu süre içerisinde CA 19-9’un neden yükseldiği tespit edilemedi, dolayısı ile herhangi bir tedavide önerilmedi, ve değerlerim 200’e yaklaştı. Hepatit C hastalığımda devam ediyordu.

Bu sorunumu Adnan Akar ile paylaştığımda iki ay gibi bir sürede çözebileceğini ve rahat olmamı söyledi. Ben kendisine inandım, çünkü diğer başarılarını incelemiştim. Beni 2 ay kendi metotu ile tedavi ettikten sonra HEPATİT C hastalığım gitmiş CA 19-9 değerlerimde 40’a düşmüştü. Doktorum ve diğer profesörüm böyle bir gelişme karşısında hayretlerini gizlemediler ve taktir ettiler. Bu sorunumun üzerinden iki yıl geçmesine rağmen tahlillerimde’de gayet sağlıklı çıkıyorum. Çok şükür bir problemim kalmadı. Sonsuz Teşekkürler 20.02.2008

Fevzi EKİZ / 0532 283 82 45

Diğer Kanser’den İyileşme Öykülerini görmek için tıklayın.

Call Now Button
Open chat
Whatsapptan Yazın