Hastalıkların Tedavisinde Bitkisel Ürünlerin Kullanımı Yaygınlaşıyor

drİMMU-NAT firmasından Genel Cerrahi Uzman Dr.Ünal Vural: Bitkilerin güçlü ve hatta mucizevi etkilerini insan vücuduna kayda değer hiçbir zarar vermeden gösterebilmeleri, bitkisel tedavi yöntemlerini öne çıkarıyor.

İnsanların asırlar boyunca hastalıklarını iyileştirmek için bitkilerin iyileştirici güçlerine umut bağladığını söyleyen Dr.Ünal Vural, bu sayede bitki bilimi olan botaniğin de hayli yol katettiğini hatırlatarak, “Bitkilerin bin yıllar süren iyileştirici özelliklerinin keşfi, araştırmacılar tarafından dokümante edilerek ve nesilden nesile geçerek bize bu konuda çok değerli bilgiler ulaşmasını sağladı. Son yüzyıl içerisinde Amerika ve Almanya başta olmak üzere Batı dünyası Fitoterapi üzerine eğildi, birçok araştırmacı ve bilim adamı önemli keşiflerde bulundu, bunlar bilimsel dergi ve kitaplarda yerini aldı” dedi.

Bitkiler, Tedavide Doğru Adres

Bitkisel tedavi yöntemlerinin son yüzyılda öne çıkan en önemli özelliklerinin, onların güçlü ve hatta mucizevi etkilerini insan vücuduna kayda değer hiçbir zarar vermeden gösterebilmeleri olduğunu söyleyen Vural şunları aktardı:Bu özellik bitkilerin tedavide ne kadar doğru adres olduklarını anlamamızı sağlıyor. Örneğin; kolesterol düşürücü olarak orta ve ileri yaş gruplarında yaygın olarak kullanılan STATİN’lerin yine aynı yaş gruplarında yaygın olarak kullanılan ANTİHİPERTANSİF ilaçlar (kalsiyum kanal blokerleri) kalp yetmezliklerinde yaygınlaşarak kullanılan DİGOKSİN, ayrıca mantar ilaçları, antiretroviral ilaçlar, kan sulandırıcılar (VARFARİN) gibi ilaçlarla kullandıklarında ciddi yan etkiler oluşmakta ve bunların dışında kas ağrısı ve zayıflığı ile kendini gösteren MİYALJİ oluşma riski %2-7 oranı ile kendisini göstermektedir. Bitkisel tedavi ürünleri üzerinde yıllara dayanan bilgi ve deneyimlere sahip İMMU-NAT firması da tam bu noktada devreye girerek geliştirdiği bitkisel çözümlerle, kimyasal ilaçların getirdiği olumsuzlukları en aza indiriyor. İMMU-NAT’a ait bitki ekstraktları artık eczanelerde de bulunabiliyor” dedi.

Ünlü simalar da tedavide bitkisel çözümlere inanıyor…

İMMU-NAT firması kimyasal ilaç olumsuzluklarına karşı geliştirerek ürün yelpazesine kattığı Zeytin Yaprağı Ekstraktı ile hastaların tedavisinde güçlü bitkisel çözümler sunuyor. Ürünü kullanan ve olumlu etkilerini gören, Vatan Gazetesi yazarı Prof Dr. Aydın Ayaydın da gazetesindeki köşe yazısında izlenimlerini okuyucularıyla paylaştı.

Bitkisel tedavi ürünleri üzerine yıllardır bilgi ve deneyimlerini genişleten İMMU-NAT firması kimyasal ilaç olumsuzluklarına karşı geliştirerek ürün yelpazesine kattığı Zeytin Yaprağı Ekstraktı ile hastaların tedavisinde bitkisel çözümler sunuyor.

Ürünü kullanan ve olumlu etkilerini gören, hemen herkesin yakından tanıdığı Vatan Gazetesi yazarı Prof Dr.Aydın Ayaydın’ın da gazetesindeki köşe yazısında izlenimlerini belirttiğini kaydeden İMMU-NAT firmasından Genel Cerrahi Uzman Dr.Ünal Vural, geliştirdikleri ekstraktlarla hastalıkları önlemede tamamlayıcı ve destekleyici bir tedavi-koruma yapabildiklerini aktardı. Vural sözlerini şöyle sürdürdü: “Orta ve ileri yaş gruplarındaki hastalarımızın kullandığı İMMU-NAT firması tarafından özel olarak üretilen kolesterol düşürücü ‘Zeytin Yaprağı Ekstrakt’ına ek olarak aynı grup hastalarda görülen kalp ve dolaşım sistemi hastalıkları ile başta beyin ve göz içi kanamalarla 60 yaş üzeri grupta görülen gözdeki sarı leke hastalığı önlemede belirgin etkileri olan ‘Üzüm Çekirdeği Ekstresi’ beraber kullandıklarında birbirlerini tamamlayıcı ve destekleyici bir tedavi-koruma yapıyorlar”.

İMMU-NAT firması tarafından birçok şifalı bitkilerin ekstraktlarının yapıldığını vurgulayan Vural, “Gerek bünyemizdeki gerekse diğer doktor çevremiz sayesinde bitki ekstraktlarının doğru kullanılması noktasında yardımcı oluyoruz. İMMU-NAT’a ait bitki ekstraktları artık eczanelerden de temin edilebiliyor” dedi.

Call Now Button
Open chat
Whatsapptan Yazın