Hakkımızda

 

Bizim için her hastamız değerlidir…
Birebir ilgi ve tedavi en önemli değerimizdir…

Hizmette kişiye özel tedavi prensibini benimseyen İMMUNAT Bitkisel İlaç A.Ş. zamanında ve yerinden toplanmış bitkileri alıp, işleyerek ileri teknoloji ile donatılmış üretim tesislerinde, kaliteli gıda takviyesi olarak bitkilerin faydalarını likid ekstrakt formunda tüketiciye sunar.

Üretim aşamasında, tüm analizleri yapılmış, akreditasyon standartlarına uygun ham maddeler kullanılır. Hiçbir katkı maddesi veya toksik madde kullanılmamaktadır. Eğer iste

diğimiz standartlara uygun değilse ham maddeler iade edilmektedir.

Öncelikle hastalarımıza ve diğer tüketicilerimize zarar vermeden tedavi uygulamak, olumlu sonuç alabilmek, alternatif tedavilere gönül vermiş ve bu konuda sürekli araştırma ve geliştirme yaklaşımında olan bir ekiple çalışmak bizim kalite politikamızdır.

Günün 24 saati firmamıza ulaşabileceğiniz danışma hattımız, ISO 9001-22000 belgelerimiz, üst düzey kapasitesi ile bazı özel hastane ve üniversitelerin desteği ile yürütülen araştırmalar, doktor ve kimyager kontrolünde üretim, hiçbir şekilde genetiği ile oynanmamış (GDO suz) olarak, gerekli izinler ve denetimler ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Ayrıca çevreye zarar vermeyen temizleyiciler, ambalajlamada kullanılan koyu renkli özel cam şişeler ile geri dönüşümlü, yüksek kalitede malzemeler kullanılmaktadır. Bunlar hem ürünlerin uzun zaman bozulmadan kalmasını sağlamakta hem de çevre sağlığı dengesini korumaktadır.

Misyonumuz: Alternatif tedavileri modern tedavi yöntemleriyle birlikte ele alarak kişiye özel ve en uygun sonuç alınabilen tedavi yöntemini uygulamak.

Vizyonumuz: Güçlü kadrosu ile alternatif tedavileri başta Türkiye olmak üzere tüm Dünya da kabullendirebilmek ve bitkilerin likid ekstraktlarının gücünü, hastalıklar üzerindeki mucizevi etkilerini İMMUNAT’ın yüksek kalitesiyle siz değerli tüketicilerimizin hizmetine sunmaktır.

Uzmanlarımızla Görüşün
Open chat
Whatsapptan Yazın