Eşime Meme Ca Teşhisi Konulması İle Dünyamız Karardı

İMMU-NAT ‘A SAYGILARIMLA

Eşime meme ca teşhisi konulması ile dünyamız karardı. Eşimde hastalık memede başlamış sonra omurgaya sıçramış kemikleri zayıflatmış, omurga kemikleri kırılacak şekilde zayıflamış. Omurgadan ameliyat oldu 8 platin takıldı. Sonra 10 gün ışın tedavisi alıp  kemorapiye başladık.

immu-nat sonra hayata yeniden tutunduk. Bizimle ilgilendiler, derdimizi anlatıp eşimin en son tahlilleri, raporları ve kullandığı ilaç bilgileri istendi. Bu bilgiler doktor Ünal Bey’e iletildi bize 1 gün sonra cevap verildi. İlk kürü kullanmaya başladık ve devamını kontrollü bir şekilde kullandık. Sonuçlar çok iyiye gitti.

Eşimde bulunan hastalıktan kurtulduğunu öğrendik. Eşimin memede, ciğerde, rahimde, omurga kemiğinde ve kaburgalarda bulunan ca hastalığının tamamen kaybolduğunu öğrendik. İlk öğrendikten sonra kemoterapi ilacı kesip bağışıklık sistemini güçlendirmek için immunat ürünlerini kullandık.

Bundan sonra immunat şubesinden sadece bağışıkşık sistemini güçlendirici ürünler aldık ve  kullanıyoruz. Şu an hastalık ile ilgili bir sorun görünmemekte, inşallah bu durum böyle devam eder.İmmunat ekibinden Allah razı olsun.

Biz şifa bulduk, Allah kimseye dert verip dermansız bırakmasın. Bu ürünleri kullanırken hiç bir sakınca görmedik. Böyle sıkıntısı olan hastalara ve yakınlarına tavsiye ederim. Bilgi almak isteyenler rahatlıkla arayabilirsiniz.

Abdurrahman Sevinç

0505 234 12 48

Diğer Kanser’den İyileşme Öykülerini görmek için tıklayın.

Uzmanlarımızla Görüşün
Open chat
Whatsapptan Yazın